Tej jesieni ponad trzydzieści koncertów w różnych miejscach Poznania, polskie i zagraniczne gwiazdy po raz drugi prześlą poznaniakom przesłanie FAQRAK!

Na wybrane wydarzenia w ramach Koncertowej Jesieni z FAQRAK organizatorzy wraz z Miastem Poznań przewidzieli pulę bezpłatnych biletów dla ludzi chorych i ich najbliższych. Pozwoli to zaktywizować kulturalnie osoby w trakcie leczenia onkologicznego, wyrwać ich na chwilę z życia zdominowanego przez chorobę. Wydatki na kulturę często nie mieszczą się w budżetach rodzin obarczonych nowotworem. Dzięki bezpłatnym biletom, będzie można to zmienić.

Na jesiennych koncertach, podobnie jak w ubiegłym roku, wolontariusze będą zbierać pieniądze na prowadzenie portalu internetowego dla chorych na raka faqrak.pl. Złotówka z każdego sprzedanego biletu na Koncertową Jesień z FAQRAK.pl zostanie przeznaczona na utrzymanie i rozwój serwisu.

Koncertowa Jesień FAQRAK to wspólne dzieło poznańskich firm, organizacji działających w obszarze muzyki i zdrowia: „Ludzie dla Ludzi”, Fast forward, Regeneracja 43, Go Ahead. Wydarzenie otrzymało wsparcie z Urzędu Miasta Poznania.

koncertowa jesień.jpeg