images_thumb_144_865_224_resize_jpg.jpg

Biuro Interwencji Onkologicznej to jedyny i unikalny w skali kraju system komunikacji dla pacjentów i lekarzy, którym zależy na szybkiej i trafnej diagnozie. Przeznaczony jest przede wszystkim dla pacjentów chorych na nowotwory, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że szybka diagnoza i wdrożenie leczenia ma dla nich kluczowe znaczenie.

Biuro Interwencji Onkologicznej jest też sposobem na pokonanie bariery dostępności dla ludzi mieszkających z dala od wiodących ośrodków klinicznych i uniwersyteckich. Wypełniając prostą ankietę mogą skonsultować się ze specjalistami z dziedziny onkologii, radiologii, chirurgii, chemioterapii i wielu innych, a to wszystko bez konieczności uciążliwej podróży i stania w długich kolejkach!

Jednocześnie Biuro Interwencji Onkologicznej oferuje pomoc lekarzom, którzy chcieliby zasięgnąć dodatkowej opinii przed postawieniem diagnozy i skierowaniem pacjenta na dalsze leczenie.

Jeśli więc chcesz skonsultować diagnozę, uzyskać poradę w sprawie zalecanych badań lub dowiedzieć się, gdzie szukać dalszej pomocy - nie czekaj! Wejdź na www.onkolodzy.net i skontaktuj się z naszymi lekarzami!